Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
Swiss Capital Asset management18.20.1251.401269.70.56
Atlas Asset Management38.80.2245.701.06284.50.6
STAR Asset Management19.40.1111.600.49131.10.27
Patria Asset Management S.A55.50.2000.2155.50.12
SAI Broker S.A.16.20.1197.700.8213.90.45
NN Investment Partners C.R.,2417.69.7008.992417.65.06
BRD Asset Management4803.119.30017.864803.110.06
Raiffeisen Asset Management6270.225.2096.723.686366.913.34
SAI Muntenia Invest SA1.50000.011603.91605.33.36
BT Asset Management3819.215.4319.2015.394138.48.67
CERTINVEST32.60.1159.560.70.94252.80.53
Vanguard Asset management8.501.100.049.70.02
GLOBINVEST65.30.3178.600.91243.90.51
SIRA1.4067.600.26690.14
Amundi Asset Management S.A.I.170.40.7000.63170.40.36
ERSTE Asset Management656426.40219.525.236783.514.21
STK FINANCIAL SAI S.A.0057.500.2157.60.12
SAFI Invest 06.300.026.30.01
OTP Asset Management614.62.5002.29614.61.29
SIF Banat - Crisana2689.22689.25.63
Fondul Proprietatea10776.810776.822.57
SIF Moldova2168.12168.14.54
SIF Oltenia2335.52335.54.89
SIF Transilvania1276.61276.62.67
Total: 24916.5100.31596.2376.9100.0220850.14774099.98

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna: Nov 2019
2019-11-30

Active nete OPCVM locale si straine Dec,2018 - Dec,2019

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Dec, 2019 0 17606.21 174.493 1297.662 486.425 1526.587 291.924 371.159 277.268 3863.092 24916.619 978.2 25894.82
Nov, 2019 0 17411.476 165.817 1262.918 467.28 1484.127 286.212 477.755 286.53 3819.441 24717.932 943.625 25661.557
Oct, 2019 0 17253.505 158.833 1188.056 447.213 1411.238 282.326 491.186 291.47 3791.265 24403.481 911.612 25315.093
Sep, 2019 0 16825.447 157.533 1154.425 434.674 1381.975 277.531 489.623 302.027 3732.401 23865.001 890.634 24755.636
Aug, 2019 0 16533.455 156.303 1102.742 413.225 1330.558 270.393 488.627 300.157 3710.586 23448.503 857.543 24306.046
Jul, 2019 0 16183.652 155.051 1080.301 393.267 1342.273 263.718 504.271 312.11 3665.018 23070.008 829.654 23899.662
Jun, 2019 0 15748.85 141.469 1038.043 371.172 1303.969 252.404 501.593 313.996 3548.372 22436.851 783.017 23219.868
May, 2019 0 15347.916 142.585 1000.088 363.212 1266.999 245.188 496.394 313.88 3552.502 21959.752 769.012 22728.764
Apr, 2019 0 15201.857 145.144 982.757 359.623 1231.94 250.158 525.188 327.804 3543.009 21794.196 773.286 22567.482
Mar, 2019 0 14993.993 149.487 968.562 358.454 1204.609 248.037 536.658 330.731 3518.185 21534.044 774.673 22308.716
Feb, 2019 0 14887.824 152.83 951.273 357.538 1181.361 241.879 539.364 339.98 3517.369 21395.74 773.679 22169.418
Jan, 2019 0 14940.369 153.532 945.126 368.777 1137.813 232.073 543.973 350.967 3497.137 21394.004 775.764 22169.768

* Activele prezentate in milioane lei