Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
STAR Asset Management17.50.198.200.52115.70.27
BT Asset Management3468.516.9277.1016.763745.68.87
CERTINVEST34.70.2170.154.91.16259.70.62
Swiss Capital Asset management16.40.1214.701.032310.55
ERSTE Asset Management5288.425.80243.824.755532.213.1
SIRA1.2069.600.3270.80.17
SAI Muntenia Invest SA1.40000.011459.41460.83.46
Patria Asset Management S.A45.70.2000.245.70.11
BRD Asset Management3720.118.10016.643720.18.81
Amundi Asset Management S.A.I.143.70.7000.64143.70.34
Tradeville Asset Management100.11.100.0511.20.03
SAFI Invest 0500.0250.01
GLOBINVEST59.70.3151.400.94211.10.5
Raiffeisen Asset Management4797.623.40100.321.914897.911.6
OTP Asset Management532.32.6002.38532.31.26
Atlas Asset Management34.30.2216.401.12250.70.59
STK FINANCIAL SAI S.A.05900.26590.14
NN Investment Partners C.R.,2329.711.40010.422329.75.52
SAI Broker S.A.15.30.1173.800.85189.10.45
SIF Banat - Crisana3522.43522.48.34
Fondul Proprietatea10141.410141.424.02
SIF Moldova1851.51851.54.38
SIF Oltenia1873.61873.64.44
SIF Transilvania1024.81024.82.43
Total: 20516.5100.21436.439999.9819873.142225100.01

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna: Jun 2020

Active nete OPCVM locale si straine Jun,2019 - Jun,2020

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Jun, 2020 0 14210.413 134.16 1180.518 428.706 1399.805 272.523 218.293 124.852 3405.136 20516.455 857.952 21374.407
May, 2020 0 13821.63 165.34 1149.38 415.821 1384.395 269.412 236.779 125.013 3345.62 20040.137 873.255 20913.392
Apr, 2020 0 13774.835 157.985 1118.655 395.012 1267.872 255.188 256.855 122.382 3285.009 19803.559 830.234 20633.794
Mar, 2020 0 14374.77 150.683 1096.298 366.118 1167.694 218.663 266.457 122.519 3265.568 20272.03 756.739 21028.769
Feb, 2020 0 18435.943 191.106 1368.129 491.721 1430.943 261.669 350.846 143.458 3951.347 25655.544 969.618 26625.163
Jan, 2020 0 18076.574 195.726 1364.149 513.874 1555.456 299.409 363.551 146.986 3956.204 25437.575 1034.354 26471.929
Dec, 2019 0 17734.845 174.493 1297.662 486.425 1526.587 291.924 371.159 148.633 3863.092 24916.619 978.2 25894.82
Nov, 2019 0 17544.973 165.817 1262.918 467.28 1484.127 286.212 477.755 153.033 3819.441 24717.932 943.625 25661.557
Oct, 2019 0 17384.382 158.833 1188.056 447.213 1411.238 282.326 491.186 160.594 3791.265 24403.481 911.612 25315.093
Sep, 2019 0 16959.01 157.533 1154.425 434.674 1381.975 277.531 489.623 168.464 3732.401 23865.001 890.634 24755.636
Aug, 2019 0 16663.319 156.303 1102.742 413.225 1330.558 270.393 488.627 170.293 3710.586 23448.503 857.543 24306.046
Jul, 2019 0 16318.737 155.051 1080.301 393.267 1342.273 263.718 504.271 176.734 3665.018 23069.717 829.654 23899.372

* Activele prezentate in milioane lei