Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
Atlas Asset Management34.20.2214.301.03248.50.57
SAI Broker S.A.16.10.1162.900.741790.41
SIRA1.3071.700.372.90.17
Patria Asset Management S.A47.40.2000.247.40.11
STAR Asset Management18.40.197.600.481160.27
Swiss Capital Asset management170.1212.700.95229.70.53
Tradeville Asset Management12.40.11.200.0613.50.03
OTP Asset Management589.82.7002.44589.81.36
Raiffeisen Asset Management5185.123.4011121.955296.112.23
CERTINVEST37.50.2159.457.11.052540.59
SAFI Invest 04.800.024.80.01
Amundi Asset Management S.A.I.1650.8000.681650.38
SAI Muntenia Invest SA1.50000.011495.614973.45
BT Asset Management3798.917.1345.6017.174144.59.57
ERSTE Asset Management5416.524.40321.623.78573813.25
NN Investment Partners C.R.,2512.511.30010.412512.55.8
GLOBINVEST63.30.314800.88211.30.49
STK FINANCIAL SAI S.A.057.600.2457.60.13
BRD Asset Management4250.119.20017.614250.19.81
SIF Banat - Crisana2745.72745.76.34
Fondul Proprietatea9978.99978.923.04
SIF Moldova194019404.48
SIF Oltenia1924.31924.34.44
SIF Transilvania1088.31088.32.51
Total: 22167100.21475.8489.710019172.843304.999.97

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna: Nov 2020

Active nete OPCVM locale si straine Dec,2019 - Dec,2020

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Dec, 2020 0 15247.207 145.858 1440.122 466.368 1644.484 359.042 148.62 0 3705.124 22166.95 989.876 23156.826
Nov, 2020 0 14924.863 142.31 1236.42 445.861 1524.162 328.253 200.892 105.398 3599.576 21572.909 934.825 22507.734
Oct, 2020 0 14739.942 138.729 1187.855 434.427 1385.58 293.657 197.033 105.093 3572.375 21168.369 886.322 22054.692
Sep, 2020 0 14489.262 138.727 1203.162 442.972 1447.168 311.949 203.182 109.886 3472.143 20904.963 913.488 21818.451
Aug, 2020 0 14293.51 136.81 1200.019 439.741 1458.048 298.353 209.493 115.862 3416.757 20672.527 896.067 21568.594
Jul, 2020 0 14322.706 136.052 1179.891 433.42 1398.128 278.534 213.963 123.231 3397.04 20612.681 870.283 21482.964
Jun, 2020 0 14210.413 134.16 1180.518 428.706 1399.805 272.523 218.293 124.852 3405.136 20516.455 857.952 21374.407
May, 2020 0 13821.63 165.34 1149.38 415.821 1384.395 269.412 236.779 125.013 3345.62 20040.137 873.255 20913.392
Apr, 2020 0 13774.835 157.985 1118.655 395.012 1267.872 255.188 256.855 122.382 3285.009 19803.559 830.234 20633.794
Mar, 2020 0 14374.77 150.683 1096.298 366.118 1167.694 218.663 266.457 122.519 3265.568 20272.03 756.739 21028.769
Feb, 2020 0 18435.943 191.106 1368.129 491.721 1430.943 261.669 350.846 143.458 3951.347 25655.544 969.618 26625.163
Jan, 2020 0 18076.574 195.726 1364.149 513.874 1555.456 299.409 363.551 146.986 3956.204 25437.575 1034.354 26471.929

* Activele prezentate in milioane lei