Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea a membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
BT Asset Management3643.616275.1016.153918.89.77
OTP Asset Management608.12.7002.51608.11.52
STAR Asset Management23.50.179.400.42102.90.26
SAI Broker S.A.14.90.1155.600.7170.50.43
ERSTE Asset Management6664.529.3011827.966782.516.91
SIRA1.1036.100.1537.20.09
Patria Asset Management S.A95.30.4000.3995.30.24
Swiss Capital Asset management18.30.1207.400.93225.70.56
BRD Asset Management2832.712.40011.682832.77.06
CERTINVEST34.30.2159.867.31.08261.40.65
Amundi Asset Management S.A.I.288.61.3001.19288.60.72
Vanguard Asset management4.101.500.025.50.01
GLOBINVEST52.30.2135.100.77187.30.47
NN Investment Partners C.R.,2196.19.6009.052196.15.47
SAFI Invest 0.108.200.038.30.02
Atlas Asset Management32.20.1101.300.55133.50.33
Raiffeisen Asset Management625427.5077.626.16331.515.78
STK FINANCIAL SAI S.A.0.8073.100.3740.18
SAI Muntenia Invest SA1.30000.011428.11429.43.56
Fondul Proprietatea9781.29781.224.38
SIF Moldova1843.91843.94.6
SIF Oltenia1799.81799.84.49
SIF Transilvania1001.21001.22.5
Total: 22765.81001232.6262.999.9915854.240115.4100

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna anterioara

Active nete OPCVM locale si straine Jul,2017 - Jul,2018

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Jul, 2018 139.083 9303.966 1633.993 969.626 355.755 499.016 961.005 590.631 417.183 8673.418 20569.625 2974.051 23543.676
Jun, 2018 145.136 9538.389 1626.306 959.434 358.666 499.772 941.456 600.098 429.349 8796.282 20945.989 2948.9 23894.889
May, 2018 138.92 9887.867 1638.631 961.546 357.731 499.255 934.911 606.307 431.386 8981.693 21486.527 2951.72 24438.247
Apr, 2018 132.316 10126.734 1653.992 918.876 365.188 526.853 963.447 617.2 443.052 9147.166 21892.146 3002.678 24894.825
Mar, 2018 120.914 10332.789 1672.362 940.821 370.878 524.116 956.937 603.54 448.119 9117.091 22067.147 3020.42 25087.568
Feb, 2018 121.617 10663.544 1661.152 928.957 367.416 517.237 964.812 610.071 461.015 9179.654 22461.908 3013.567 25475.475
Jan, 2018 121.202 10843.575 1667.811 925.049 365.854 520.757 972.247 607.163 470.533 9229.03 22697.908 3025.313 25723.221
Dec, 2017 107.895 10964.791 1664.873 882.703 354.715 478.76 904.937 591.79 470.694 9229.622 22707.119 2943.659 25650.778
Nov, 2017 114.155 10975.303 1659.367 872.716 352.891 473.091 890.702 577.728 490.232 9181.462 22669.042 2918.605 25587.646
Oct, 2017 128.611 11168.599 1684.416 835.551 337.878 470.653 918.045 574.87 499.072 9253.945 22916.855 2954.785 25871.64
Sep, 2017 128.387 11318.143 1691.809 821.931 330.636 460.171 901.779 569.87 510.082 9301.596 23095.944 2938.46 26034.404
Aug, 2017 129.1 11300.17 1710.44 816.469 327.684 454.82 906.642 564.719 525.432 9314.013 23090.401 2959.086 26049.486

* Activele prezentate in milioane lei