Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
SIRA1.3065.900.2767.20.15
NN Investment Partners C.R.,2323.89.9009.232323.85.13
Atlas Asset Management36.20.2209.600.98245.80.54
BRD Asset Management4006.217.10015.924006.28.84
BT Asset Management3607.115.4282.1015.453889.18.58
CERTINVEST33.60.1155.363.41252.20.56
Vanguard Asset management6.801.200.0380.02
Patria Asset Management S.A55.40.3000.2255.40.12
STAR Asset Management18.10.193.900.441120.25
SAFI Invest 06.100.026.10.01
ERSTE Asset Management6464.627.6015926.326623.614.62
Raiffeisen Asset Management6018.425.7092.324.286110.713.49
Swiss Capital Asset management17.70.1218.600.94236.20.52
SAI Broker S.A.15.60.1171.400.741870.41
SAI Muntenia Invest SA1.40000.011508.31509.73.33
OTP Asset Management594.52.5002.36594.51.31
STK FINANCIAL SAI S.A.0.7058.600.2459.20.13
Amundi Asset Management S.A.I.195.40.8000.78195.40.43
GLOBINVEST51.80.2143.900.78195.70.43
SIF Banat - Crisana2585.42585.45.71
Fondul Proprietatea10715.210715.223.65
SIF Moldova204820484.52
SIF Oltenia2157.92157.94.76
SIF Transilvania1125.61125.62.48
Total: 23448.6100.11406.6314.7100.0120140.445309.999.99

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna: Aug 2019
2019-08-31

Active nete OPCVM locale si straine Aug,2018 - Aug,2019

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Aug, 2019 0 16533.455 156.303 1102.742 413.225 1330.558 270.393 488.627 300.157 3710.586 23448.503 857.543 24306.046
Jul, 2019 0 16183.652 155.051 1080.301 393.267 1342.273 263.718 504.271 312.11 3665.018 23070.008 829.654 23899.662
Jun, 2019 0 15748.85 141.469 1038.043 371.172 1303.969 252.404 501.593 313.996 3548.372 22436.851 783.017 23219.868
May, 2019 0 15347.916 142.585 1000.088 363.212 1266.999 245.188 496.394 313.88 3552.502 21959.752 769.012 22728.764
Apr, 2019 0 15201.857 145.144 982.757 359.623 1231.94 250.158 525.188 327.804 3543.009 21794.196 773.286 22567.482
Mar, 2019 0 14993.993 149.487 968.562 358.454 1204.609 248.037 536.658 330.731 3518.185 21534.044 774.673 22308.716
Feb, 2019 0 14887.824 152.83 951.273 357.538 1181.361 241.879 539.364 339.98 3517.369 21395.74 773.679 22169.418
Jan, 2019 0 14940.369 153.532 945.126 368.777 1137.813 232.073 543.973 350.967 3497.137 21394.004 775.764 22169.768
Dec, 2018 0 15075.616 152.554 967.79 364.647 1134.023 217.284 536.104 356.943 3523.016 21571.373 756.604 22327.978
Nov, 2018 0 15302.15 153.536 1032.247 381.303 1245.522 238.525 552.72 374.459 3556.529 22041.542 795.45 22836.991
Oct, 2018 0 15484.071 156.613 1028.13 377.126 1220.38 236.911 562.096 382.098 3576.454 22230.977 792.901 23023.878
Sep, 2018 0 15652.295 163.804 1027.397 375.852 1246.968 243.456 588.086 389.91 3627.333 22508.967 806.134 23315.101

* Activele prezentate in milioane lei