Active Membri

Activele aflate in administrarea a membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
BRD Asset Management2976.912.30011.512976.97.11
SIRA1.1038.600.1539.70.09
Amundi Asset Management S.A.I.514.32.1001.99514.31.23
GLOBINVEST53.60.2146.100.77199.70.48
BT Asset Management3798.615.6274.5015.754073.19.72
Vanguard Asset management401.800.025.80.01
NN Investment Partners C.R.,2224.49.2008.62224.45.31
Raiffeisen Asset Management6539.626.9076.825.586616.415.79
OTP Asset Management651.72.7002.52651.71.56
STAR Asset Management24.10.186.200.43110.30.26
Swiss Capital Asset management19.60.1230.700.97250.30.6
Atlas Asset Management33.40.1121.800.6155.20.37
Patria Asset Management S.A107.20.4000.41107.20.26
SAFI Invest 0.108.700.038.90.02
SAI Broker S.A.15.30.1123.700.541390.33
ERSTE Asset Management7289300114.628.627403.517.67
STK FINANCIAL SAI S.A.0.8067.300.26680.16
CERTINVEST36.40.1129.668.40.91234.40.56
SAI Muntenia Invest SA1.300001431.61432.93.42
000000
Fondul Proprietatea9847.99847.923.51
SIF Moldova192519254.6
SIF Oltenia1810.61810.64.32
SIF Transilvania1011.31011.32.41
Total: 24291.499.91229259.899.6616026.441806.599.79

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna anterioara

Active nete OPCVM locale si straine Mar,2017 - Mar,2018

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Mar, 2018 120.914 10319.741 1672.362 925.483 370.878 539.454 956.937 603.54 448.119 9130.14 22067.147 3020.42 25087.568
Feb, 2018 121.617 10650.054 1661.152 913.517 367.416 532.677 964.812 610.071 461.015 9193.404 22461.908 3013.826 25475.734
Jan, 2018 121.202 10829.758 1667.811 908.926 365.854 536.879 972.247 607.163 470.533 9243.234 22697.908 3025.7 25723.608
Dec, 2017 107.895 10950.707 1664.873 866.917 354.715 494.546 904.937 591.79 470.694 9244.102 22707.119 2944.056 25651.175
Nov, 2017 114.155 10960.734 1659.367 856.077 352.891 489.729 890.702 577.728 490.232 9196.423 22669.042 2918.998 25588.039
Oct, 2017 128.611 11153.509 1684.416 817.961 337.878 488.243 918.045 574.87 499.072 9269.43 22916.855 2955.18 25872.035
Sep, 2017 128.387 11302.709 1691.809 802.951 330.636 479.151 901.779 569.87 510.082 9317.342 23095.944 2938.773 26034.717
Aug, 2017 129.1 11284.282 1710.44 797.448 327.684 473.881 906.642 564.719 525.432 9330.244 23090.481 2959.39 26049.871
Jul, 2017 124.17 11224.266 1705.731 768.637 319.633 457.539 900.152 522.895 531.793 9168.787 22783.757 2939.845 25723.602
Jun, 2017 121.182 11159.527 1696.992 735.242 299.668 430.915 862.08 497.35 539.979 9130.859 22600.694 2873.099 25473.793
May, 2017 121.14 11033.508 1702.12 713.578 280.934 444.595 890.3 499.79 540.673 9096.987 22436.725 2886.902 25323.627
Apr, 2017 125.87 10939.279 1685.278 641.972 256.561 404.088 847.122 465.319 529.211 9070.464 22163.694 2801.469 24965.163

* Activele prezentate in milioane lei