Active Membri

Activele aflate in administrarea a membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
GLOBINVEST49.60.292.500.561420.33
Pioneer Asset Management (Romania)586.72.4002.3586.71.37
STAR Asset Management12.80.1000.0512.80.03
SIRA1.1030.800.1331.90.07
Swiss Capital Asset management18.60.1000.0718.60.04
Atlas Asset Management19.30.133.100.2152.40.12
SAI Broker S.A.13.60.111.300.124.90.06
BT Asset Management3585.314.5186.2014.793771.58.82
Carpatica Asset Management103.80.4000.41103.80.24
NN Investment Partners C.R.,2187.68.8008.582187.65.11
Patria Asset Management1.6000.70.012.30.01
Vanguard Asset management3.502.300.025.80.01
SAFI Invest 0.209.800.04100.02
STK FINANCIAL SAI S.A.1.6063.200.2564.80.15
Raiffeisen Asset Management6588.926.6070.726.116659.615.57
OTP Asset Management642.42.620.21.12.6663.71.55
CERTINVEST420.269.968.90.71180.80.42
SAI Muntenia Invest SA1.200001275.61276.82.98
ERSTE Asset Management782231.6072.930.967894.918.45
BRD Asset Management3086.512.50012.13086.57.21
Fondul Proprietatea11355.911355.926.54
SIF Moldova1836.21836.24.29
SIF Oltenia1861.91861.94.35
SIF Transilvania953.4953.42.23
Total: 24768.3100.2519.3214.31001728342784.899.97

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna anterioara

Active nete OPCVM locale si straine Jun,2016 - Jun,2017

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Jun, 2017 121.182 11159.527 1667.075 735.242 299.668 410.688 862.08 497.35 539.979 9130.859 22580.467 2843.182 25423.649
May, 2017 121.14 11033.508 1673.048 713.578 280.934 423.487 890.3 499.79 540.673 9096.987 22415.617 2857.829 25273.446
Apr, 2017 125.87 10939.279 1656.582 641.972 256.561 384.192 847.122 465.319 529.211 9070.464 22143.798 2772.773 24916.571
Mar, 2017 121.238 11062.406 1653.768 590.067 239.989 370.593 812.967 448.141 531.036 9110.295 22223.003 2717.496 24940.499
Feb, 2017 117.287 11122.474 1648.039 538.936 192.788 360.739 797.246 448.135 531.348 9122.168 22231.945 2647.214 24879.159
Jan, 2017 113.698 11146.287 1645.775 489.942 192.736 345.273 768.12 434.915 522.007 9136.871 22180.969 2614.654 24795.623
Dec, 2016 109.217 11040.632 1662.028 462.254 177.173 328.413 751.247 425.802 518.989 8997.56 21875.358 2597.959 24473.317
Nov, 2016 105.256 11092.651 1742.281 444.154 194.141 323.329 750.577 416.666 529.3 9070.379 21974.526 2694.207 24668.733
Oct, 2016 98.616 11336.613 1696.73 438.306 108.618 322.664 721.613 414.479 545.675 9028.507 22179.157 2532.664 24711.821
Sep, 2016 102.343 11233.822 1687.714 435.285 110.726 327.382 692.862 412.607 546.215 8893.203 21948.733 2493.425 24442.159
Aug, 2016 103.718 11032.156 1667.445 436.141 109.118 327.815 698.782 413.572 544.315 8737.52 21593.481 2477.102 24070.583
Jul, 2016 100.614 10806.837 1623.837 427.321 111.583 315.056 679.029 410.752 545.326 8607.39 21211.603 2416.144 23627.746

* Activele prezentate in milioane lei