Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea a membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
BT Asset Management3778.316253.5016.14031.89.91
SIRA1.1033.100.1434.20.08
BRD Asset Management2950.612.50011.782950.67.25
STAR Asset Management22.70.175.500.3998.30.24
Vanguard Asset management3.801.500.025.30.01
OTP Asset Management629.82.7002.51629.81.55
ERSTE Asset Management7074.929.90113.528.77188.517.67
SAFI Invest 0.108.100.038.20.02
Patria Asset Management S.A104.90.4000.42104.90.26
Swiss Capital Asset management18.90.1189.800.83208.70.51
CERTINVEST350.1121.964.10.882210.54
NN Investment Partners C.R.,21729.2008.6721725.34
SAI Broker S.A.14.50.1143.100.63157.70.39
Amundi Asset Management S.A.I.344.21.5001.37344.20.85
STK FINANCIAL SAI S.A.0.9074.200.3750.18
GLOBINVEST50.50.2126.300.71176.80.43
Atlas Asset Management31.80.1105.200.551370.34
Raiffeisen Asset Management6423.327.2076.125.956499.315.97
SAI Muntenia Invest SA1.200001446.61447.83.56
Fondul Proprietatea9458.19458.123.25
SIF Moldova1927.61927.64.74
SIF Oltenia1781.51781.54.38
SIF Transilvania1028.71028.72.53
Total: 23658.5100.11132.2253.799.9815642.540687100

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna anterioara

Active nete OPCVM locale si straine May,2017 - May,2018

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
May, 2018 138.92 9874.997 1638.631 961.546 357.731 499.255 934.911 606.307 431.386 8994.563 21486.527 2951.72 24438.247
Apr, 2018 132.316 10113.649 1653.992 918.876 365.188 526.853 963.447 617.2 443.052 9160.251 21892.146 3002.678 24894.825
Mar, 2018 120.914 10319.741 1672.362 940.821 370.878 524.116 956.937 603.54 448.119 9130.14 22067.147 3020.42 25087.568
Feb, 2018 121.617 10650.054 1661.152 928.957 367.416 517.237 964.812 610.071 461.015 9193.144 22461.908 3013.567 25475.475
Jan, 2018 121.202 10829.758 1667.811 925.049 365.854 520.757 972.247 607.163 470.533 9242.847 22697.908 3025.313 25723.221
Dec, 2017 107.895 10950.707 1664.873 882.703 354.715 478.76 904.937 591.79 470.694 9243.705 22707.119 2943.659 25650.778
Nov, 2017 114.155 10960.734 1659.367 872.716 352.891 473.091 890.702 577.728 490.232 9196.03 22669.042 2918.605 25587.646
Oct, 2017 128.611 11153.509 1684.416 835.551 337.878 470.653 918.045 574.87 499.072 9269.035 22916.855 2954.785 25871.64
Sep, 2017 128.387 11302.709 1691.809 821.931 330.636 460.171 901.779 569.87 510.082 9317.03 23095.944 2938.46 26034.405
Aug, 2017 129.1 11284.282 1710.44 816.469 327.684 454.861 906.642 564.719 525.432 9329.94 23090.481 2959.086 26049.567
Jul, 2017 124.17 11224.266 1705.731 787.541 319.633 438.635 900.152 522.895 531.793 9168.498 22783.757 2939.556 25723.313
Jun, 2017 121.182 11159.527 1696.992 753.698 299.668 412.459 862.08 497.35 539.979 9130.56 22600.694 2872.8 25473.494

* Activele prezentate in milioane lei