Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
Swiss Capital Asset management17.80.1215.800.94233.60.52
BT Asset Management3556.715.4285.1015.53841.88.63
NN Investment Partners C.R.,2311.910009.332311.95.19
SIRA1.3065.900.2767.30.15
GLOBINVEST52.40.2143.900.79196.30.44
Raiffeisen Asset Management5959.125.909124.416050.113.59
Amundi Asset Management S.A.I.196.80.9000.79196.80.44
STK FINANCIAL SAI S.A.0.7060.400.2561.10.14
STAR Asset Management18.10.193.500.45111.70.25
ERSTE Asset Management6404.527.8015926.486563.514.74
Atlas Asset Management360.221000.992460.55
BRD Asset Management3823.216.60015.433823.28.59
CERTINVEST33.70.1151.363.11248.10.56
Vanguard Asset management6.801.200.0380.02
SAI Broker S.A.15.70.1168.400.74184.10.41
SAI Muntenia Invest SA1.40000.011360.21361.63.05
OTP Asset Management581.32.5002.35581.31.31
Patria Asset Management S.A51.60.2000.2151.60.12
SAFI Invest 06.200.026.20.01
SIF Banat - Crisana324132417.28
Fondul Proprietatea10252.710252.723.03
SIF Moldova1898.71898.74.26
SIF Oltenia1957.31957.34.4
SIF Transilvania1030.91030.92.32
Total: 23069100.11401.7313.199.9919740.844524.8100

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna: May 2019
2019-05-31

Active nete OPCVM locale si straine Jul,2018 - Jul,2019

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Jul, 2019 0 11448.512 155.052 1080.553 393.357 1342.367 263.718 504.554 312.23 8398.425 23069.023 829.745 23898.768
Jun, 2019 0 11100.949 141.469 1038.043 371.172 1303.969 252.404 501.593 313.996 8196.273 22436.851 783.017 23219.868
May, 2019 0 10743.986 142.585 1000.088 363.212 1266.999 245.188 496.394 313.88 8156.432 21959.752 769.012 22728.764
Apr, 2019 0 10607.938 145.144 982.757 359.623 1231.94 250.158 525.188 327.804 8136.928 21794.196 773.286 22567.482
Mar, 2019 0 10443.31 149.487 968.562 358.454 1204.609 248.037 536.658 330.731 8068.868 21534.044 774.673 22308.716
Feb, 2019 0 10379.736 152.83 951.273 357.538 1181.361 241.879 539.364 339.98 8025.457 21395.74 773.679 22169.418
Jan, 2019 0 10399.631 153.532 945.126 368.777 1137.813 232.073 543.973 350.967 8037.875 21394.004 775.764 22169.768
Dec, 2018 0 10446.216 152.554 967.79 364.647 1134.023 217.284 536.104 356.943 8152.416 21571.373 756.604 22327.978
Nov, 2018 0 10570.557 153.536 1032.247 381.303 1245.522 238.525 552.72 374.459 8288.122 22041.542 795.45 22836.991
Oct, 2018 0 10656.799 156.613 1028.13 377.126 1220.38 236.911 562.096 382.098 8403.725 22230.977 792.901 23023.878
Sep, 2018 0 10781.413 163.804 1027.397 375.852 1246.968 243.456 588.086 389.91 8498.215 22508.967 806.134 23315.101
Aug, 2018 0 10815 165.561 1012.801 362.148 1243.065 239.069 588.823 393.69 8587.169 22617.487 789.84 23407.326

* Activele prezentate in milioane lei