Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării în site, accepți modul în care folosim aceste informaţii.

Active Membri

Activele aflate in administrarea membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
SIRA1.3071.500.2972.80.16
CERTINVEST38.80.2167.257.11.04263.10.58
Tradeville Asset Management14.70.11.100.0615.90.04
Patria Asset Management S.A50.10.2000.250.10.11
Atlas Asset Management33.10.1228.501.03261.60.58
SAFI Invest 05.100.025.10.01
STAR Asset Management190.1102.300.48121.30.27
Raiffeisen Asset Management5504.623.70113.822.215618.512.44
Swiss Capital Asset management18.60.1234.301252.90.56
OTP Asset Management666.12.9002.63666.11.47
GLOBINVEST650.3157.400.88222.50.49
ERSTE Asset Management5530.323.80345.523.235875.813.01
STK FINANCIAL SAI S.A.060.900.2460.90.13
Amundi Asset Management S.A.I.1720.8000.681720.38
BRD Asset Management4478.719.30017.714478.79.92
BT Asset Management4054.917.5367.4017.484422.39.79
SAI Broker S.A.16.70.1156.200.68172.90.38
NN Investment Partners C.R.,2561110010.1225615.67
SAI Muntenia Invest SA1.50000.011601.11602.63.54
SIF Banat - Crisana2901.52901.56.42
SIF Evergent Investments2019.62019.64.47
Fondul Proprietatea10236.110236.122.66
SIF Oltenia1939.31939.34.29
SIF Transilvania1177.71177.72.61
Total: 23226.4100.21551.9516.499.9919875.345170.399.98

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna: Feb 2021

Active nete OPCVM locale si straine Feb,2020 - Feb,2021

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Feb, 2021 0 15803.849 144.946 1438.453 502.015 1886.902 458.991 152.382 0 3963.723 23226.556 1124.705 24351.261
Jan, 2021 0 15739.314 140.76 1405.142 489.397 1846.874 388.524 151.124 0 3890.717 23014.353 1037.499 24051.852
Dec, 2020 0 15247.207 145.858 1341.888 466.368 1742.717 359.042 148.62 0 3705.124 22166.95 989.876 23156.826
Nov, 2020 0 14924.863 142.31 1142.992 445.861 1617.59 328.253 200.892 105.398 3599.576 21572.909 934.825 22507.734
Oct, 2020 0 14739.942 138.729 1104.365 434.427 1469.07 293.657 197.033 105.093 3572.375 21168.369 886.322 22054.692
Sep, 2020 0 14489.262 138.727 1115.739 442.972 1534.591 311.949 203.182 109.886 3472.143 20904.963 913.488 21818.451
Aug, 2020 0 14293.51 136.81 1111.595 439.741 1546.473 298.353 209.493 115.862 3416.757 20672.527 896.067 21568.594
Jul, 2020 0 14322.706 136.052 1097.063 433.42 1480.956 278.534 213.963 123.231 3397.04 20612.681 870.283 21482.964
Jun, 2020 0 14210.413 134.16 1094.887 428.706 1485.436 272.523 218.293 124.852 3405.136 20516.455 857.952 21374.407
May, 2020 0 13821.63 165.34 1065.283 415.821 1468.492 269.412 236.779 125.013 3345.62 20040.137 873.255 20913.392
Apr, 2020 0 13774.835 157.985 1043.263 395.012 1343.264 255.188 256.855 122.382 3285.009 19803.559 830.234 20633.794
Mar, 2020 0 14374.77 150.683 1025.661 366.118 1238.331 218.663 266.457 122.519 3265.568 20272.03 756.739 21028.769

* Activele prezentate in milioane lei