Active Membri

Activele aflate in administrarea a membrilor AAF.

Categorie Active Nete - OPCVMCota Piata OPCVMActive Nete FIIConturi IndividualeCota Piata fara SIFActive SIFTotal Active NetTotal Cota de Piata
SIRA1.1028.500.1129.60.07
GLOBINVEST49.40.2121.700.66171.10.4
STAR Asset Management13.30.1000.0513.30.03
Swiss Capital Asset management20.20.1000.0820.20.05
SAI Broker S.A.14.10.112.400.126.50.06
Vanguard Asset management3.702.200.025.90.01
Pioneer Asset Management (Romania)595.52.4002.28595.51.4
Patria Asset Management0.100000.10
CERTINVEST42.10.266.6700.68178.70.42
Raiffeisen Asset Management675026.7072.626.146822.615.99
ERSTE Asset Management7902.431.2076.330.577978.618.69
STK FINANCIAL SAI S.A.1.6064.400.25660.15
Carpatica Asset Management105.60.4000.4105.60.25
OTP Asset Management677.92.701.12.66791.59
NN Investment Partners C.R.,2246.68.9008.612246.65.26
SAI Muntenia Invest SA1.200001284.51285.73.01
BT Asset Management3740.314.8191.8015.073932.19.21
SAFI Invest 0.209.900.0410.10.02
BRD Asset Management3149.412.40012.073149.47.38
Atlas Asset Management22.50.142.300.2564.80.15
Fondul Proprietatea10718.110718.125.11
SIF Moldova1765.11765.14.14
SIF Oltenia1834.21834.24.3
SIF Transilvania9829822.3
Total: 25337.2100.3539.822099.9816583.942680.899.99

* Valorile prezentate in milioane lei
* Activele SIF si Fondul Proprietatea sunt din luna anterioara

Active nete OPCVM locale si straine Aug,2016 - Aug,2017

Monetare De Obligatiuni Locale De Obligatiuni Straine Multi-Active locale Multi-Active straine De Actiuni Locale De Actiuni Straine Randament absolut Cu Capital Garantat / Protejat Altele Total Locale Total Straine Total OPCVM
Aug, 2017 129.1 11284.282 1711.161 797.448 327.684 473.881 906.642 564.719 525.432 9330.244 23090.481 2960.111 26050.593
Jul, 2017 124.17 11224.266 1706.448 768.637 319.633 457.539 900.152 522.895 531.793 9168.787 22783.757 2940.562 25724.319
Jun, 2017 121.182 11159.527 1697.708 735.242 299.668 430.915 862.08 497.35 539.979 9130.859 22600.694 2873.815 25474.509
May, 2017 121.14 11033.508 1702.841 713.578 280.934 444.595 890.3 499.79 540.673 9096.987 22436.725 2887.623 25324.348
Apr, 2017 125.87 10939.279 1685.993 641.972 256.561 404.088 847.122 465.319 529.211 9070.464 22163.694 2802.184 24965.878
Mar, 2017 121.238 11062.406 1683.161 590.067 239.989 390.207 812.967 448.141 531.036 9110.295 22242.618 2746.888 24989.506
Feb, 2017 117.287 11122.474 1677.302 538.936 192.788 379.559 797.246 448.135 531.348 9122.168 22250.765 2676.478 24927.243
Jan, 2017 113.698 11146.287 1674.73 489.942 192.736 363.605 768.12 434.915 522.007 9136.871 22199.301 2643.609 24842.91
Dec, 2016 109.217 11040.632 1691.133 462.254 177.173 345.841 751.247 425.802 518.989 8997.56 21892.787 2627.063 24519.85
Nov, 2016 105.256 11092.651 1770.952 444.154 194.141 340.347 750.577 416.666 529.3 9070.379 21991.543 2722.879 24714.422
Oct, 2016 98.616 11336.613 1725.494 438.306 108.618 339.827 721.613 414.479 545.675 9028.507 22196.32 2561.429 24757.749
Sep, 2016 102.343 11233.822 1716.09 435.285 110.726 344.41 692.862 412.607 546.215 8893.203 21965.761 2521.801 24487.562

* Activele prezentate in milioane lei